MuskogeePhoenix.com, Muskogee, OK

May 17, 2012

Hulbert honor rolls


— High school



Superintendent’s Honor Roll

• Cameron Fielden, Hanna Moss, Trent Kirkpatrick, Trico Blue, Allison Arnall, Makayla Young, Shelby Wilson, Alcah Young, Mickayla Wynn, Don Whittington, Marissa Wagner, Brandon Thompson, Jacob Teague, Paige Taylor, Brittney Swinford, Heather Spencer, Kristian Smith, Danielle Sly, Bethany Shultz, Kelsey Schellhorn, Austin Morrison, Alexis Morrison, Bryson McGowan, Shauntell Mathis, Sambrina Kingery, Sonny Kelley, Alexandera Keener, Lindsay Hutson, Logan Ellis, Erica Eagle, Karley Dobson, Jaden Disheroon, Cortnie Cox, Conner Collins, Madison Carey, Daisy Capps, Schyler Bower, Brooke Bailey, Selena Carey.



Principal’s Honor Roll

• Samantha Wright, Rhonda Wofford, Melissa Vance, Allison Stanley, Hunter Reagan, McKenna Miller, Britnie Kinyon, Jimmy Jones, Samuel Howe, Harold Freed, Kelsey Drake, Dustin Compton, Jessyca Burton, Johnny Wright, Melaine Carson, Amy Spencer, Trenton Vaugh, Courtney Springer, Keanna Smith, Blake Patterson, Stephanie Kerr, Rachel Hamby, Ashley Green, William Craig, Tery Cook, Joseph Clark, Trenton Boston, Joshua Johnson, Payle Grogan, Morning Dawn Worthean, Thomas Whychell, Shane Tannehill, Audie Perkins, Meagan Marrs, Rachel Brown, Ashley Blossom-McQuigg, Hayley Chase, Rodrigo Wynn, Tiffany Thompson, Tyler Shoemaker, Anthony Patterson, Corey Kerr, Shelby Fore, David Deerinwater, Levi Carson, Holly Roden, Braiden Manes, Ty Drywater, Darius Chavez, Charity Rhodes.



Junior high school



Superintendent’s Honor Roll

• Elora Fielden, William Garrison, Nancy Landaverde, Jarod Luna, Loni McClure, Kailey Sanders, Rhett Shankle, Quentin Thompson.



Principal’s Honor Roll

• Salvador Garcia, Katlyn Vance, Christina Buford, Chance Buhl, Maggie McKinnis, Dayaneira Ola’n Troche, Dayanaira Ola’n Troche, Aleah Tedder, Kyle Ulrich, Jordan Dixon, Jordan Gibson, Irene Landaverde, Rosicela Ortiz, Carol Tremont, Hailey Boston, Jonathan Botts, Ashlann Brown, James Gassaway, Gregorio Landaverde, Skyler McQuigg, Tanner Ratliff, Noah Thompson, Spencer West.