Outstanding Academically: Rashond Ajeh, Kashae Brown, Brenley Buie, Brooke Burd, Citlaly Carillo, Andrew Chapuis, Conner Clements, Rhett Coburn, Hollie Courtney, Karen Craig, Isabella Curtis, Kelton Davis, Trudy DeMar, Hannah Drees, Sam Drees, Kate Fullerton, Ryan Fullerton, Laeden George, Audrey Green, Ares T. Hall, Kate Hewitt, Jaxson Hill, Ava Jack, Jonas Jackman, Luke Jamison, Parks Johnsey, Ashton Jones, Kylie Kimbro, Colton Lanier, Zander Lloyd, Alexandra Locke, Isabella Locke, Olivia Locke, Gareth McJunkins, Kyra Mackley, Landren Martin, Trenten Martin, Isaac Martinez, Aaron Meinershagen, Abby Mix, Miles Nelson, Klaire Newell, Mya Oakley, Daniel Orcutt, Marissa Osborne, Lincoln Quillman, Cole Plumlee, Chloe Roberts, Perry Rogers, Caiden Russell, Ashtyn Scott, Judah Sheldon, Jordan Simmons, Carson Smart, August Smith, Caleb Smith, Sara Space, Addyson Starkey, Wyatt Stephens, Aspen Stewart, Emma Stone, Aniyah Thomas, Ella Wilson, and Bailey Wrightsman.

Outstanding in Citizenship: David Ballard, Lailah Brooks, Immajen Brown, Isaac Brown, Cole Carlson, Samuel Courtney, Jacie Cumbey, Brody Davis, Jurni Deckard, Ayden Damar, Amyah Drake, Lillian Drees, Mabry Duncan, Rayce Duncan, Caleb Echols, Avah Ervin, Adrianna Gloria, Brylee Hanrahan, Aaron Henningsen, Kaleb Huston, Thomas Huston, Myla Jackson, Trae Jackson, Queena Jiang, Kaia Johns, Abree Johnson, Libby Jones, Judah Kirts, Rylee Lane, Sydnee Lane, Colton Lanier, Hunter Lanier, Sarayne Leffall-Chaplin, Kesa McBride, Morgan McCall, Avery McDaniel, Payton Mackey, Kyra Mackley, Anna Mix, Indigo Murphy, German Ordaz, Tomas Perez, Addison Plunkett, ShaKarra Richardson, Chloe Roberts, Charlie Rosson, Ara’Seli Salas, Jaliyah Simmons, Sara Space, Zuri Stewart, Rheagan Summerhill, Rayleigh Yochum, and Isaiah Zardeneta.

Most Improved Students: David Ballard, Mya Banks, Corielle Barnett, Curtis Blake, Akilah Blue, Yahaira Brennan, Talan Broughton, D’Mya Brown, Sarah Carson, Kyler Cartwright, Wagner Czaruk, Brylee Davis, Drake Davison, Creed Deerinwater, Paige Gallaway, Marshall Garrett, Qyera Germany, Nicholas Gilbert, Teaghan Godsey, Michael Hale, William Hiseley, Jene Lynn Holcomb, Noah Holden, Hunter Isom, Brooke Jones, Kynnli Jones, Libby Jones, McKenna Moler, Hope Nelson, Ayrius Parish, Lluvia Perez, Adais Ramirez, Claire Rosson, Gabrielle Rosson, Aven Sloat, Hadleigh Smith, Racen Stacy, Jerilyn Statler-Ballentine, Burke Stevenson, Jacob Terrapin, Cherish Webster, Easton Winters, and Gage Yandell.

Perfect Attendance during the 1st Semester: Micheal Anderson, Chloe Bailey, Taylor Blake, Akilah Blue, Sarah Carson, Andrew Chapuis, Lauren Davis, Kelton Davis, Hannah Drees, Kadence Duck, Ashlen Freeman, Hayley Hitt, Zakhiryn Johns, Rylee Lane, Rakiya Lang, Alexandra Locke, Olivia Locke, Brittan McNac, Landren Martin, Brittan McNac, Ethan Meinershagen, Gracie Munzenrider, Cole Plumlee, Connor Plumlee, Logan Ridley, Makhayla Sallis, Hadleigh Smith, Emily Tidwell, and Gage Yandell.

Perfect Attendance 2nd Nine Weeks: Chloe Bailey, Abi Ballard, Caleb Ballard, Jaxon Ballard, Mya Banks, Ashlyn Barrier, Curtis Blake, Taylor Blake, Akilah Blue, Yahaira Brennan, D’Mya Brown, Brenley Buie, Sarah Carson, Kyler Cartwright, Andrew Chapuis, Kailyn Chapuis, Phoebe Cotney, Jordyn Cotton, Karen Craig, Isabella Curtis, Annebelle Curtis, Wagner Czaruk, Alexis Dansby, Kelton Davis, Lauren Davis, Drake Davison, Osvaldo DelaGarza, Carter Divelbiss, Hannah Drees, Kadence Duck, Jazzy Dyer, Ciara Edwards, Abby Fletcher, William Fletcher, Ashlen Freeman, Ryan Fullerton, Paige Gallaway, Mallory Garner, Sarah Garrett, Nicholas Gilbert, Aaron Henningsen, Daniel Henningsen, Ben Hill, Jaxson Hill, Hayley Hitt, Olivia Holden, Skyler Holden, Braisha Houston, Larry Hukic, Kyah Jacks, Madison Jackson, Piper Jackson, Tony Jackson, Attie Jamison, Zakhiryn Johns, Libby Jones, Caleb King, Rylee Lane, Payton Lang, Rakiya Lang, Alexandra Locke, Olivia Locke, Zander Lloyd, Mallory Lindsay, Morgan McCall, Journey McJunkins, Brittan McNac, Landren Martin, Ethan einershagan, Sabrina Meinershagan, Abby Mix, Ali Munzenrider, Gracie Munzenrider, Savannah Myers, Miles Nelson, Elisabeth Ortiz, Jenna Phillips, Cole Plumlee, Connor Plumlee, Hannah Plumlee, Addison Plunkett, Logan Ridley, Max Rosson, Ara’Seli Salas, Makhayla Sallis, Jacob Scheihing, Jaliyah Simmons, Jordan Simmons, Akeeli Sloat, Aven Sloat, Carson Smart, Caleb Smith, Hadleigh Smith, Racen Stacy, Emily Stanke, Nathan Stanke, Addyson Starket, Gracee Starkey, Kourtlyn Tate, Cherish Thompson, Emily Tidwell, Haylee Walker, Sha’Rya Walker, Caitlin Wardour, Jaiyden Weddington, Scarlett Whitaker, Tommy Woodburn, Cooper Woodworth, Payton Woodworth, Angel Yandell, and Gage Yandell.

Muskogee Public School Honor Roll: Isabella Adelizzi, Chloe Bailey, Abi Ballard, Klair Bradley, Lailah Brooks, Immajen Brown, Isaac Brown, McKenzie Brown, Brenley Buie, Citlaly Carrillo, Kyler Cartwright, Andrew Chapuis, Conner Clement, Cate Coburn, George Collins, Phoebe Cotney, Jordyn Cotton, Hollie Courtney, Karen Craig, Annebelle Czaruk, Alexis Dansby Brylee Davis, Lauren Davis, Tyson Davis, Creed Deerinwater, Trudy Damer, Chris DelaGarza, Hannah Drees, Sam Drees, Joshua Duck, Mabry Duncan, Gracie Dunn, Caleb Echols, Abby Fletcher, Ashlen Freeman, Kate Fullerton, Ryan Fullerton, Paige Gallaway, Josh Garner, Laeden George, Nicholas Gilbert, Adrianna Gloria, Abigail Green, Brylee Hanrahan, Jordan Harper, Aaron Henningsen, Daniel Henningsen, Jack Hewitt, Kate Hewitt, Jaxson Hill, Grace Hiseley, Hayley Hitt, Larry Hukic, Jonas Jackman, Madison Jackson, Attie Jamison, Gracie Jamison, Luke Jamison, John Mark Jardine, Laysa Jimenez, Walker John, Lily Johnsey, Chadayia Johnson, Brooke Jones, Chase Jones, Libby Jones, Kylie Kimbro, Leah Knack, Rylee Lane, Colton Lanier, Lucy Ledbetter, Alexandra Locke, Isabella Locke, Hallie Lynch, Avery McDaniel, Brittain McNac, Dylan Mackley, Kyra Mackley, Sunnie McJunkin, Landren Martin, Trenten Martin, Brylie Mead, Ethan Meinershagen, Sabrina Meinershagen, Abby Mix, Anna Mix, Ali Munzenrider, Gracie Munzenrider, Miles Nelson, Klaire Newell, Ebony Oakley, Mya Oakley, German Ordaz, Elizabeth Ortiz, Lluvia Perez, Antonio Perrotta, Cheyenne Perry, Cole Plumlee, Riley Raasch, Logan Ridley, Chloe Roberts, Daniel Roberts, Piper Roberts, Charlie Rosson, Claire Rosson, Max Rosson, Ara’Seli Salas, Makayla Sallis, Jaicee Sawyer, Sarah Scheihing, Grace Sherrick, Camryn Sherowood, Ryan Sherwood, Jaliyah Simmons, Jordan Simmons, Akeeli Sloat, Carson Smart Caleb Smith, Hadleigh Smith, Jaicee Smith, Sara Space, Wyatt, Stephens, Aspen Stewart, Raney Sumpter, Aniyah Thomas, Cherish Thompson, Ethan Turner, Haylee Walker, Cody Webster, Aubri West, Terriyon Williams, Ella Wilson, Bailey Wrightsman, and Angel Yandell.

Principal Honor Roll: Micheal Anderson, Jaelle Baker, Mya Banks, Faith Beech, Jacob Brennan, Yahaira Brennan, Alexis Bribiesca, Aubrielle Brown, Bre’Aysha Brown, D’Mya Brown, Trinity Bryant, Rylee Caldwell, Karissa Capps, Colin Carter, Kye Carter, Kailyn Chapuis, Liam Church, Ella Dansby, Drake Davison, Braylon Dedmon, Osvaldo DelaGarza, Zoe Deleon, Charlie Divelbiss, Kadence Duck, Rayce Duncan, Jazzy Dyer, Sahmyra Ervin, Essence Freeman, Mallory Garner, Holdan Gray, Jessalyn Harmon, Ben Hill, Isaac Hiner, Sam Hiner, Jene Holcomb, Noah Holden, Joshua Hornett, Braisha Houston, Michael Hukic Kaleb Huston, Thomas Huston, Jade Hutchins, Kyah Jacks, Malia Jackson, Piper Jackson, Megan Jacobs, Zakhiryn Johns, Jordan Johnson, Jay Kennedy, Solana Knight, Jon Lane, Mallory Lindsay, Keeley Little, Ignacio Lopez, Morgan McCall, William McHolland, Josephine Morris, Indigo Murphy, Kai Murphy, Alexis Myers, Savannah Myers, Hope Nelson, Hailey Neville, Caitlin Nicholson, Giselle Ordaz, Tucker Perkins, Jenna Phillips, Hannah Plumlee, Addison Plunkett, Seth Robison, Danielle Rosson, Jacob Scheihing, Adam Schoats-Stoutermire, Parker Sharp, Aven Sloat, Daiquan Smith, Gracee Starkey, Rheagan Summerhill, Kourtlyn Tate, Jacob Terrapin, Kale Testerman, Emily Tidwell, Lucy Tyrrell, Callie Venters, Caitlin Wardour, Candon West, Trentity White, Mya Williams, Davin Wilson, Stella Wilson, Kiley Windrix, Cooper Woodworth, Brooke Wrightsman, and Gage Yandell.

Art Specialist Award: Alexis Bribiesca, Avery Burleson, Andrew Chapuis, Cate Coburn, Isabella Curtis, Annabelle Czaruk, Kelton Davis, Braylon Dedmon, Osvaldo DelaGarza, Amyah Drake, Caleb Echols, Hunter Fletcher, Nicholas Gilbert, Larry Hukic, Ava Jack, Trae Jackson, Kaia John, Rylee Lane, Colton Lanier, Lucy Ledbetter, Zander Lloyd, Alexandra Locke, Payton Mackey, McKenna Moler, Indigo Murphy, Lluvia Perez, Cole Plumlee, Makhayla Sallies, Kiley Windrix, Payton Woodworth, Angel Yandell, and Gage Yandell.

Dance Award: RaShond Ajeh, Abi Ballard, Caleb Ballard, Klair Bradley, Jacob Brennan, Aubrielle Brown, Kashae Brown, McKenzie Brown, Conner Clements, Rhett Coburn, Ashtyn Cooper, Chris DelaGarza, Noah Holden, Sydnee Lane, Morgan McCall, Avery McDaniel, Rose McClure, Miles Nelson, Mya Oakley, German Ordaz, Elizabeth Ortiz, Ayrius Parish, Jacob Scheihing, Sarah Scheihing, August Smith, Gracee Starkey, Wyatt Stephens, Jacob Terrapin, Cherish Thompson, Ethan Turner, Caitlin Wardour, and Rayleigh Yocham.

Music Award: Isabella Adellizzi, Jaelle Baker, Mya Banks, Brenley Buie, Colin Carter, Jordyn Cotton, Jacie Cumbey, Wagner Czaruk, Drake Davison, Mabry Duncan, Rayce Duncan, Ashlen Freeman, Paige Gallaway, Laeden George, Jaxson Hill, Hayley Hitt, Jonas Jackman, Brooke Jones, Kynnli Jones, Judah Kirts, Hunter Lanier, Rakiyah Lang, Landren Martin, Abi Mix, Anna Mix, Josephine Morris, Carson Smart, Zuri Stewart, Kale Testerman, and Davis Wilson.

React to this story:

0
0
0
0
0

Trending Video

Recommended for you